Kontakta oss


Hej,
Tillsammans med mitt team hälsar jag dig varmt välkommen till Nacka Forum. Hos oss är du alltid i centrum och vi vill att du ska känna dig hemma. För att göra ditt besök så trevligt som möjligt tar vi gärna emot dina kommentarer och önskemål.
Vi ses i Nacka Forum!
Sofia Rundström, Centrumchef Nacka Forum


Kontaktuppgifter Nacka Forum och Centrumledningen

Besöksadress:
NACKA FORUM
Forumvägen 14
131 53 Nacka

Receptionen i Nacka Forum:
För information om butiker, öppettider och övrig service – vänligen kontakta vår reception.
Telefon: 08-40 000 300
Email: info@nackaforum.se

Parkeringsinformation (Nacka Forums parkeringsleverantör Parkman):
Telefon: 08-734 90 00

Felanmälan:
Tel: 08-40 80 89 01
Klicka här för att göra en felanmälan direkt.

Kontakta centrumledningen

Uthyrning av butikslokaler
Daniela Olivecrona
Mobil: 076-834 98 31
daniela.olivecrona@urw.com

Louise Lindfors
Mobil: 076-629 97 22
louise.lindfors@urw.com

Uthyrning av kontor
Gustav Björkman
Mobil: 073-662 35 09
gustav.bjorkman@urw.com

Uthyrning av tillfälliga lokaler/ytor för pop-up butiker samt reklamaktiviteter/sampling:

Malin Hallner
malin.hallner@urw.com

Glenn Jaako
glenn.jaako@urw.com
073-094 12 80

Ulrica Frisk-Forsman
ulrica.frisk-forsman@urw.com
073-095 82 98

Centrumchef
Sofia Rundström
Mobil: 073-662 35 17
sofia.rundstrom@urw.com

Vice centrumchef
Pernilla Micksäter
Mobil: 076-525 55 90
pernilla.micksaeter@urw.com

Floor Manager
Medhane Afework
Mobil: 073-937 58 18
medhane.afework@urw.com

Marknadsansvarig 
Anna Löfgren
Mobil: 076 525 58 54
anna.lofgren@urw.com

Centrumassistent 
Rosanna Johansson
Mobil: 076-525 58 87
Rosanna.johansson@urw.com

Fastighetsägare
Unibail-Rodamco-Westfield
Box 7846
103 98 Stockholm
Tel: 08-586 230 00
https://www.urw.com/