AVVIKANDE ÖPPETTIDER
AVVIKANDE ÖPPETTIDER

En del av våra butiker och restauranger följer just nu våra avvikande öppettider. Klicka här för att läsa mer.

Kontakta oss

Kontaktuppgifter Nacka Forum och Centrumledningen

Besöksadress:
NACKA FORUM
Forumvägen 14
131 53 Nacka

Receptionen i Nacka Forum:
För information om butiker, öppettider och övrig service – vänligen kontakta vår reception.
Telefon: 08-40 000 300
Email: info@nackaforum.se

Parkeringsinformation (Nacka Forums parkeringsleverantör Parkman):
Telefon: 08-734 90 00

Felanmälan:
Tel: 08-40 80 89 01
Klicka här för att göra en felanmälan direkt.

Uthyrning av lokal i Nacka Forum:

Leasing Manager
Therese Guillier
Mobil: +46 730 86 20 34
therese.guillier@urw.com

Uthyrningsansvarig kontor
Gustav Björkman
Mobil: 073-662 35 09
gustav.bjorkman@urw.com

 

Uthyrning av ytor för pop-up butiker samt reklamaktiviteter/sampling:

Sales Manager Commercial Partnerships
Jacob Brandon-Cox
jacob.brandon-cox@urw.com

Sales Manager Commercial Partnerships
Glenn Jaako
glenn.jaako@urw.com

Head of Commercial Partnerships
Ulrica Forsman
ulrica.frisk-forsman@urw.com

 

Centrumledning:

nacka.forum@urw.com

TF Centrumchef / Shopping Centre Manager
Maria Liedbergius
maria.liedbergius@urw.com

Deputy Shopping Centre Manager
Anna Jakobsson
anna.jakobsson@urw.com

Marketing Manager
Isabelle Holgård
isabelle.holgard@urw.com

Facility Manager
Medhane Afework
medhane.afework@urw.com

 

 Fastighetsägare

Unibail-Rodamco-Westfield
Box 7846
103 98 Stockholm
Tel: 08-586 230 00
https://www.urw.com/