AVVIKANDE ÖPPETTIDER
AVVIKANDE ÖPPETTIDER

Observera att butiker just nu kan ha avvikande öppettider. Läs mer

Kontakta oss

Kontaktuppgifter Nacka Forum och Centrumledningen

Besöksadress:
NACKA FORUM
Forumvägen 14
131 53 Nacka

Receptionen i Nacka Forum:
För information om butiker, öppettider och övrig service – vänligen kontakta vår reception.
Telefon: 08-40 000 300
Email: info@nackaforum.se

Parkeringsinformation (Nacka Forums parkeringsleverantör Parkman):
Telefon: 08-734 90 00

Felanmälan:
Tel: 08-40 80 89 01
Klicka här för att göra en felanmälan direkt.

Kontakta centrumledningen

Uthyrning av butikslokaler
Therese Guillier
Mobil: +46 730 86 20 34
therese.guillier@urw.com

Uthyrning av kontor
Gustav Björkman
Mobil: 073-662 35 09
gustav.bjorkman@urw.com

Uthyrning av tillfälliga lokaler/ytor för pop-up butiker samt reklamaktiviteter/sampling:

Sales Manager Commercial Partnerships
Malin Hallner
malin.hallner@urw.com

Sales Manager Commercial Partnerships
Glenn Jaako
glenn.jaako@urw.com

Senior Manager Commercial Partnerships
Ulrica Forsman
ulrica.frisk-forsman@urw.com

Deputy Shopping centre Manager
Maria Liedbergius
maria.liedbergius@urw.com

Floor Manager
Medhane Afework
medhane.afework@urw.com

Shopping Center Assistant 
Josefin Eliasson
josefin.eliasson@urw.com

Marketing Manager 
Isabelle Holgård
isabelle.holgard@urw.com

Fastighetsägare
Unibail-Rodamco-Westfield
Box 7846
103 98 Stockholm
Tel: 08-586 230 00
https://www.urw.com/